ماسک سه بعدی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. ماسک سه بعدی

ماسک  سه بعدی مدل 3D-KF94

ماسک سه بعدی چهار لایه و پنج لایه بهنود مدل 3D-KF94 با پوشش کامل صورت و دارای دو لایه ملت بلون بسیار با کیفیت میباشد.بسته بندی بصورت پک های تک عددی نایلونی, قرار گرفته شده در جعبه مقوایی 20عددی است.

این ماسک باعث کاهش بخار عینک میشود چرا که به صورت کامل صورت را پوشانده و مانع خارج شدن تنفس و ایجاد بخار روی عینک میشود. ماسک های تنفسی سه بعدی  دارای فیکسر روی بینی است و کاملا روی صورت را خواهد پوشاند.

طراحی پنل  زیر چانه ماسک  های سه بعدی بهنود برای شما امکان تنفس آسان و راحت را فراهم خواهد کرد.طراحی خاص این ماسک موجب شده که از ورود هوای آلوده از کناره ها و قسمت بالائی ماسک به دلیل فیت نشدن مناسب روی صورت کاملا جلوگیری شود .ماسک چهار لایه و پنج لایه سه بعدی اطمینان خاطر را برای شما در مکان های شلوغ با امکان آلودگی بالا فراهم خواهد کرد.

کش های  ماسک  های بهنود مدل 3D-KF94 به صورت اولتراسونیک به بدنه ماسک چسبیده و بسیار مقاوم هستند.پارچه داخلی ماسک های سه بعدی  که روی صورت و جلوی دهان و بینی قرار می گیرد از جنس اسپان باند  (گرماژهای 30,40 و 25 )بسیار سبک است و به دلیل عدم استفاده از الیاف شیشه در آن از حسایت، التهاب و خارش های پوستی هنگام استفاده طولانی مدت از ماسک ها جلوگیری میکند.

رنگ های جدید بهنود
رنگ های هولوگرامی بهنود
رنگ های دو رنگ جدید بهنود
فهرست